Slide

  Nepalaidiet garām nozīmīgo decembra notikumu

  Amber Way foto 116. un 17. decembrī Arēnā Rīga norisināsies starptautisks festivāls «World Musicals Fest».

  10.11.2023.
  «World Musicals Fest» divu dienu garumā aicina uz maģisko mūzikla pasauli – žanru, kurā organiski savijas teātris un burleska, vokāls un horeogrāfija, dažādi estrādes un citi mūzikas stili. Plus – krāšņa iluminācija, LED ekrāni un citi unikāli efekti.

  «Black X White»
  Starptautiskais festivāls «World Musicals Fest» tiks atklāts 16. decembrī ar Latvijā tapuša oriģinālmūzikla «Black X White» pirmizrādi, kurā piedalās Latvijas un ārvalstu zvaigznes.

  Šī mūzikla šova sižeta pamatā ir stāsts par divām dvīņu māsām, kas dzīvo vienā no Eiropas pilsētām. Viņas ir piedzimušas ar dažādu matu krāsu, dažādiem raksturiem un atšķirīgiem uzskatiem par apkārtējo pasauli. Skatītājus gaida spilgts, aizraujošs, muzikāls stāsts par meiteņu likteņiem un vienlaikus vairāku mākslas veidu – teātra, vokālā izpildījuma, mūzikas, horeogrāfijas, plastikas – apvienojums... Un vēl – vienreizēja skatuve ar lieliem LED ekrāniem, kā arī oriģināls izvietojums, gaismu iluminācija, profesionāla horeogrāfija un skaistas, sirdij tuvas melodijas lielā simfoniskā roka orķestra «JP Magic Orchestra» un čellu trio Melo-M izpildījumā.

  Dziesmu teksti (angļu valodā) atspoguļo mūsdienu jaunatnes problēmas, tās pašizpausmi un pretrunas kā ar ārpasauli, tā arī ar iekšējo pasauli. Vienlaikus mūzikls «Black X White» ieinteresēs ne tikai jauniešus, bet arī viņu vecākus, kuri varēs tuvāk iepazīties ar savu bērnu problēmām, līdz ar to arī tās labāk izprast. Vairāk informācijas par mūziklu var atrast mājaslapā www.blackXwhite.com
  https://www.youtube.com/watch?v=lLivxISncg4&t=3s

  «ВEST OF THE BEST»
  Festivāla otrajā dienā, 17. decembrī, skatītāji varēs baudīt koncertprogrammu «Labākās pasaules mūziklu dziesmas» – «The Best Songs of World Musicals».
  Tas būs spilgts, efektīvs mūzikls-šovs, kurā skanēs populāri hīti no pasaules mūzikliem un muzikālajām filmām. Tos izpildīs mākslinieki no Latvijas Operas un baleta teātra (Dana Bramane, Marlēna Keine un Juris Ādamsons), no Rīgas M. Čehova Krievu teātra (Veronika Plotņikova, Maksims Busels un Ņikita Osipovs), no Daugavpils teātra (Kristīna Zaharova un Sandis Ulpe) un estrādes dziedātāji Lidija Breska, Jelena Matule un Alekss Silvers. Piedalīsies arī ārzemju zvaigznes ar lielu pieredzi, kas gūta piedaloties Eirāzijas un Amerikas pasaules līmeņa mūziklos – mākslinieki no Francijas Lorāns Bans, Kiara di Bari un Aleksandrs Serrē, vadošie ukraiņu Mūzikla akadēmijas solisti – Aleksandrs Čuvpilo un Aja Sereda-Golduna, ukraiņu duets «Anna-Marija» un mūziklu aktrises Irina Medvedeva un Ilona Kazakeviča.

  Šos priekšnesumus pavadīs lielais simfoniskā roka orķestris «JP Magic Orchestra», kura koncerti pērn septembrī ar lieliem panākumiem notika VEF Kultūras pilī.

  https://www.youtube.com/watch?v=-rQlGlnKEqk&t=8s

  NO SIRDS UN SIRDĪM
  Šī grandiozā projekta autors un organizators ir producentu uzņēmums «Amber Way», par kura darbu augsto kvalitāti vēsta skatītājs skatītājam no mutes mutē. Pirmajā vietā tiek izvirzīta produkta kvalitāte, bet komerciālie ieguvumi – pēc tam.
  «Amber Way» nodarbojas ar oriģinālu projektu izstrādi un realizāciju mūzikas jomā, kā arī organizē ārzemju zvaigžņu uzstāšanos. Tieši šis uzņēmums ir Latvijā organizējis tādus top pasākumus kā starptautiskais festivāls «Jūras Pērle» Dzintaru estrādē, «Grand Tribute Show», kurā uzstājās vieni no populārākajiem Maikla Džeksona, Adriano Čelentano un grupas «Queen» dubultniekiem, «NOSTALGIA FEST ’23», kas notika šā gada vasarā u.c. Starp citu, arī «JP Magic Orchestra», kurā darbojas 35 lieliski mūziķi, ir producentu uzņēmuma «Amber Way» radošais projekts.
  Ikviens «Amber Way» komandas pasākums nav vienkārši bizness, tas ir bizness, kas tiek darīts no sirds un sirdīm.

  Nepalaidiet garām nozīmīgo decembra notikumu – «Amber Way» sagatavoto starptautisko festivālu «World Musicals Fest»!
  Plašāka informācija atrodama mājaslapā: www.WorldMusicalsFest.com

  Uzmanību! Iegādājoties biļetes novembrī vietnē www.bilesuserviss.lv un vietnē VIPshow.eu un ievadot kodu WMF23, tiek nodrošināta 10 procentu atlaide.


  Comments powered by CComment

  Slide
  Партнеры

  www.mihal.shop

  play

  e360.lv

  www.avtoradio.lv

  AliExpress WW