Slide

  SOLD OUT!

  Laima and artistsLaima Rendezvous Jūrmala festivāla organizatori paziņo par pēdējām 100 biļetēm uz svētdienas koncertu!

  19.07.2023
  30. jūlija koncerts ir noslēdzošais Laima Rendezvous Jūrmala festivālā, kurš pēc trīs gadu pārtraukuma ir atgriezies vasaras gaidītāko notikumu vidū. Šajā koncertā uzstāsies viesi no daudz un dažādām valstīm, tai skaitā Eirovīzijas uzvarētājs Salvador Sobral (Portugāle) un izcilā Gruzijas dziedātāja Nino Katamadze. Savu sirsnīgo un atklāto priekšnesumu sniegs Andrejs Makarēvičs, kā arī ukraiņu māksliniece Vera Brežņeva un izcilā operdziedātāja un blogere no Ukrainas Maria Maksakova.

  Laimas Vaikules viesu vidū būs atraktīvais Intars Busulis, muzikālais Jānis Stībelis, klasikas interpreti grupa DAGAMBA, mūsu Eirovīzijas uzvarētāja Marija Naumova, šarmantais Normunds Rutulis, oriģinālais SHIPSEA, skanīgā Dināra Rudāne, un lieliskā aktrise Nika Plotņikova un M.Čehova Rīgas Krievu teātra aktieru ansamblis. Pasākuma līmeni un svarīgumu šogad novērtēja arī Jūrmalas domе, kas sniedz savu atbalstu festivālam un Lexus Rīga Airport, kas, savukārt, kļuva par festivāla oficiālo auto partneri!

  Skatītāju interese par šo koncertu ir ļoti liela, tādēļ organizatori vēsta, ka uz šo notikumu ir atlikušas pēdējās sēdvietas. Tāpēc iesaka pasteigties, lai pēc tam nav par vēlu!

  Atgādinām, ka festivāls Laima Rendezvous Jūrmala šogad norisināsies no 26. līdz 30. jūlijam. Biļetes pieejamas mājas lapā https://www.laimafestival.lv Vēršam uzmanību, ka vēl ir iespēja piedalīties šajā festivāla “Laima RendezVous Jūrmala 2023” krāšņajā noslēgumā!

  Par «Laima Rendezvous Jūrmala»

  Starptautiskais mūzikas festivāls «Laima Rendezvous Jūrmala» Dzintaru koncertzālē notiek kopš 2015. gada un ir viens no vērienīgajiem mūzikas notikumiem Latvijas kultūras dzīvē. Ik reizi uz savas skatuves festivāls pulcē slavenus mūziķus un jaunus, daudzsološus pop, roka, džeza un klasiskās mūzikas izpildītājus no Eiropas, Centrālāzijas un Amerikas.
  Ik gadu festivālu redzējuši vairāk nekā 100 miljoni skatītāju: TV un interneta kanāli pasākumu translējuši Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Izraēlā, Kazahstānā, Ukrainā, Gruzijā, Armēnijā, Vācijā, ASV, Kanādā, Austrālijā un citās valstīs.
  Festivāla dalībnieki dažādos gados bija Kriss Normans, Mons Selmerlevs, Kristīne Opolais, Ksenija Sidorova, Mario Biondi, Tomass Nevergrīns, Uku Suviste, Noah, Nani Bregvadze, Edīte Pieha, Andrejs Makarevičs, Intars Busulis, Vera Brežņeva, A'Studio un citi, kopā - vairāk nekā 150 pazīstami mākslinieki un izpildītāji.


  Comments powered by CComment

  Slide
  Партнеры

  www.mihal.shop

  play

  e360.lv

  www.avtoradio.lv