Slide

  «Laima Rendezvous Jūrmala»

  laima reiniksLaimas Vaikules festivālā uzstāsies spožākās Latvijas estrādes zvaigznes

  10.07.2023
  «Laima Rendezvous Jūrmala» organizatori ar prieku paziņo par daudzu Latvijas mākslinieku klātbūtni festivālā. Šogad visas festivāla dienas skatītājus priecēs daudzi talantīgi pašmāju mākslinieki, piešķirot vēl vairāk spilgtuma un krāšņuma festivāla programmai, kas ir kļuvis par īstu muzikālo notikumu Latvijas kultūras dzīvē.

  Dažādās festivāla dienās līdzās tādām zvaigznēm kā Tanita Tikaram, VERKA SERDUCHKA, MAX BARSKIH, ALEKSEEV, SunStroke Project, Blanka, Salvador Sobral, Vera Brežņeva, Andrejs Makarevičs, Nino Katamadze un citiem, festivāla viesi varēs baudīt tādu Latvijā pazīstamu mākslinieku uzstāšanos kā Inese Galante, Jāņis Stībelis, Intars Busulis, Aija Andrejeva, Markus Riva, Normunds Rutulis, DAGAMBA, Marija Naumova, SHIPSEA, Dināra Rudāne, Nika Plotņikova, kā arī M.Čehova Rīgas Krievu teātra aktieri. Viņu muzikalitāte un harizma noteikti iekaros skatītāju sirdis un sniegs ikvienam neaizmirstamas emocijas.

  Festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala" ideoloģe un dvēsele Laima Vaikule vienmēr aicina spilgtākos talantus, un viņas centība katru gadu festivālā parādīt labākos no tiem ir neatņemama tā panākumu sastāvdaļa. Īpaši svarīgi atzīmēt, ka šogad festivāls tiek rīkots, lai atbalstītu Ukrainu, un Vaikule ir kļuvusi par spilgtu solidaritātes un kultūras sadarbības paraugu visaugstākajā līmenī.

  Laima Vaikule, kura dalījās savās pārdomās par festivālu, teica: "Esmu priecīga redzēt tik daudz talantīgu Latvijas mākslinieku savā festivālā. Mēs vienmēr cenšamies skatītājiem piedāvāt labāko, un es lepojos ar mūsu vietējiem māksliniekiem. Šogad ir īpaši svarīgi apvienoties un atbalstīt Ukrainas radošo enerģiju, un es priecājos, ka mūsu festivāls kļūs par platformu izpausmei un atbalstam Ukrainai tik grūtā laikā."

  Biļetes var iegādāties https://www.laimafestival.lv/
  ___________________

  Par Laima Rendezvous Jūrmala:
  Starptautiskais mūzikas festivāls "Laima Rendezvous Jūrmala" Dzintaru koncertzālē notiek kopš 2015. gada un ir viens no nozīmīgākajiem mūzikas notikumiem Latvijas kultūras dzīvē. Katru gadu festivāls pulcē slavenus mūziķus un daudzsološus jaunos popmūzikas, roka, džeza un klasiskās mūzikas izpildītājus no Eiropas, Vidusāzijas un Amerikas.

  Katru gadu festivālu noskatās vairāk nekā 100 miljoni skatītāju: TV un interneta kanāli ir pārraidījuši pasākumu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Igaunijā, Izraēlā, Kazahstānā, Ukrainā, Gruzijā, Armēnijā, Vācijā, ASV, Kanādā, Austrālijā un citās valstīs.

  Dažādos gados festivālā ir piedalījušies Chris Norman, Mon Selmerlev, Kristina Opolais, Ksenija Sidorova, Biondi, Thomas Nevergreen, Uku Suviste, Noah, Nani Bregvadze, Edita Piekha, Andrejs Makarevičs, Intars Busulis, Vera Brežņeva, A'Studio un vairāk nekā 150 citi slaveni mākslinieki un izpildītāji.


  Comments powered by CComment

  Slide
  Партнеры

  www.mihal.shop

  play

  e360.lv

  www.avtoradio.lv