Slide

  Notika jaunā kluba atklāšana

  tower nightclubAizvadītajā nedēļas nogalē, ar šī gada vērienīgāko ballīti tika atklāts Baltijas valstīs lielākais naktsklubs un koncertzāle “Tower”.

  21.03.2023

  Welcome drinku pilna vanna, iespēja sevi iemūžināt spoguļkamerās un izbaudīt izcilu kluba mūziku bija gluži, kā medus pēc ballītes izslāpušajai Latvijas publikai, kas izbaudīja īstu burziņu līdz pat rītausmai divu vakaru garumā.

  Pandēmija šķiet pielika punktu pašmāju klubu kultūrai un līdz šim brīdim Latvijas galvaspilsētā nebija īsti atpūtas vieta, kas piesaistītu ar kvalitatīvu klubu mūziku, interjeru un atpūtu. Atklāšanas pasākumā apmeklētājus pārsteidza ar iluzionistu šoviem, fotospoguļiem, 360 kamerām un vannu pilnu ar welcome drinkiem.

  Naktskluba un koncertzāles Tower atklāšana izvērtās par īstiem svētkiem, kas kuplā skaitā pulcēja vietējos ballīšu atmosfēras baudītājus. Klātienē izbaudīt vienu no šī brīža top 35 vadošajiem Eiropas dīdžejiem DJ Tujamo ieradās arī virkne pašmāju
  slavenību, kā, piemēram, Nauris Brikmanis, Ieva Adamss, Linda Leen, Niks Gaigalietis un daudzi citi. Otrajā dienā par kārtīgu ballīti rūpējās pašmāju grupa “Citi Zēni” un publika neslēpa savu prieku par jauno atpūtas vietu Rīgā.


  Kluba īpašnieki ir “Festimo” grupas dibinātāji Daumants Pabrieža un Ernando Gamarra, kas kopīgiem spēkiem ar pasākumu producentu Daniilu Borodaju nolēma, ka ir īstais brīdis Latvijas galvaspilsētā iedzīvotājiem un tūristiem piedāvāt kvalitatīvu nakts izklaidi.

  tower club 2023Uzņēmēji norāda, ka “Festimo” grupa turpina piedāvāt aizvien jaunas atpūtas, tūrisma un izklaides iespējas ikvienam. “Klubu kultūra ASV un Rietumeiropā, piemēram, Berlīnē, Amsterdamā vai Prāgā ir ļoti augstā līmenī. Latvijā pēdējā laikā tā bija noplakusi, bet pēc pandēmijas var just, ka cilvēki ir noilgojušies pēc naktsvietas, kur izklaidēties pie kvalitatīvas deju mūzikas. Mums bija svarīgi atrast lielākās, piemērotākās telpas - tāpēc arī šeit Brīvības 214B, kur varam saukt sevi par lielāko naktsklubu Baltijā ar platību virs 2000 m2 un 3 minūšu brauciena attālumā no “Tallinas Kvartāla”. Tas pie mums dod iespēju izpausties ne tikai labākajiem Latvijas DJiem, mūziķiem un grupām, bet arī pasaules līmeņa māksliniekiem. Un mūsu plāns ir tos aicināt regulāri, piesaistot arī viesus no kaimiņu valstīm,” Tower ideju skaidro viens no kluba līdzīpašniekiem un radošais vadītājs Daniils Borodajs.

  https://www.towerriga.com

  https://www.instagram.com/tower.riga/
  https://www.facebook.com/tower.riga
  Tik-Tok @tower.riga


  Comments powered by CComment

  Slide
  Партнеры

  www.mihal.shop

  play

  e360.lv

  www.avtoradio.lv