PowerRabbit1Kas ir PowerRabbit un kā tas darbojas?

28.11.2022

Viedtālruņi, planšetdatori, e-grāmatas, telefoni, plaukstdatori un klēpjdatori ir kaut kas, bez kā mēs tagad vienkārši neiztiekam. Mobilās ierīces, bez šaubām, ir ieņēmušas nozīmīgu lomu katrā mūsu dzīvē. Lai mūsu “uzticīgais palīgs” vienmēr ir ierindā, PowerRabbit piedāvā jaunu inovatīvu un pieejamu risinājumu jūsu portatīvo ierīču uzlādēšanai. Mums paveicās runāt ar PowerRabbit pārstāvi.

Pastāstiet mums, kas ir PowerRabbit un kā tas darbojas?
PowerRabbit ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas specializējas powerbanku (portatīvo lādētāju) nomā. Visā Rīgā ir vairāk nekā 60 PowerRabbit uzlādes stacijas, dažas uzlādes stacijas atrodas arī Jūrmalā, Ogrē un Siguldā.
Pateicoties PowerRabbit uzlādes stacijām katrs cilvēks var neuztraukties, ka viņa tārunis izlādēsies visnepiemērotākajā brīdī. Cilvēks var iznomāt powerbanku līdz 3 dienām. Turklāt cilvēki var paņemt powerbanku vienā PowerRabbit uzlādes stacijā, bet atgriezt to jebkurā citā. Nav nepieciešams atdot powerbanku vietā, no kuras to ņēmāt. Tas palīdz neierobežot cilvēku kustību.

Kā var iznomāt PowerRabbit powerbanku?
PowerRabbitPowerbanku noma ir ļoti vienkārša un ātra. Jums nepieciešams tikai:
1. Lejupielādēt PowerRabbit mobilo lietotni no AppStore, GooglePlay vai AppGallery.
2. Atrast tuvāko PowerRabbit uzlādes staciju (mobilajā aplikācijā visas uzlādes stacijas ir atzīmētas kartē).
3. No uzlādes stacijas noskenētQR-kodu.
4. Paņemtpowerbanku un uzlādēt tik daudz, cik ir nepieciešams.
5. Ievietotpowerbanku jebkurā PowerRabbit uzlādes stacijā. Pēc powerbanka atgriešanas noma automātiski pabeigsies.

Kādas ierīces var uzlādēt ar PowerRabbit?
PowerRabbit powerbankā ir trīs vadi:ios, type-c, micro. Tas nozīmē, ka ar PowerRabbit powwrbanku var uzlādēt pilnīgi jebkuru ierīci: tālruni, austiņas, pat datoru, ja tas ir nepieciešams.

Cik ilgi šis projekts pastāv?
Projekts norisinās kopš jūlija beigām. Pirmās uzlādes stacijas tika izvietotas 24. jūlijā. Pašā sākumā tika izvietotas ap 40 stacijām, tagad šis skaits ir ievērojami pieaudzis, un drīzumā ceram izvietot vēl vairāk uzlādes staciju.

Pastāstiet, kā radās ideja izveidot PowerRabbit projektu?
Kā zināms, mūsdienu pasaulē cilvēks nevar iztikt bez mobilā telefona, bet tālrunis ir jāuzlādē, turklāt ne vienmēr cilvēkam ir lādētājs. Turklāt, izmantojot vienkāršu telefona lādētāju, cilvēks nevar brīvi pārvietoties un viņam laiks jāpavada “sēžot pie sienas” un lādējot savu tālruni. Mēs nolēmām atvieglot cilvēku dzīvi un atrisināt šo problēmu.

 

Kas bija visgrūtākais PowerRabbit izveidē?
PowerRabbit2Visgrūtākais, ar ko mums nācās saskarties, veidojot PowerRabbit, bija pēc iespējas vienkāršot nomas procesu. Viens no mūsu prioritārajiem mērķiem bija izveidot platformu, pateicoties kurai lietotājs dažu sekunžu laikā varētupaņemt powerbanku. Arī atgriešanas process ir maksimāli optimizēts, nekādu papildu klikšķu, nepieciešams tikai ievietot powerbanku uzlādes satcijā.

Kas šobrīd notiek ar jūsu biznesu?
Šobrīd PowerRabbit gūst popularitāti. Mēs redzam, ka tas patiešām ir aktuāls cilvēkiem, cilvēki izmanto mūsu pakalpojumu. Tomēr mēs nevēlamies stāvēt uz vietas un meklējam veidus, kā turpināt attīstīt šo projektu.

Kādi ir nākotnes plāni?
Visā Rīgā plānojam izvietot ap 100 PowerRabbit uzlādes staciju. Pēc tam uzlādes stacijas plānots izvietot arī citās Latvijas pilsētās.

Kam projekta izstrādē pievēršat lielāku uzmanību?
Šobrīd liela uzmanība tiek pievērsta mārketingam, kā arī PowerRabbit mobilās aplikācijas uzlabošanai, lai gan patiesībā ir grūti izcelt kādas jomas, jo cenšamies savu projektu attīstīt visos virzienos. Mēs cenšamies padarīt PowerRabbit pēc iespējas lietotājam draudzīgāku.

 

Kur jūs vēlaties nokļūt pēc gada?
Galvenais mērķis ir uzlādes staciju izvietošana lielākajās Latvijas pilsētās.

https://www.powerrabbit.eu/
https://www.instagram.com/powerrabbit.eu/
https://www.facebook.com/PowerRabbit.eu
https://www.tiktok.com/@power_rabbit

Comments powered by CComment