unijas99 Vai esi kādreiz izjutis Ziemassvētku burvību? Vai esat kādreiz aizdomājušies, kāda ir Ziemassvētku patiesā jēga?

7.11.2022.
Daudzi Ziemassvētkus pavada, nezinot tā patieso nozīmi.
Īstie Ziemassvētki nav 25. decembris, bet gan Jēzus Kristus dzimšanas diena mūsu sirdīs. Pienācis laiks dalīties šajā priekā un pateicībā ar ģimeni un draugiem.
Neparedzētās pandēmijas dēļ turneja "Ziemassvētku brīnums" tika apturēta uz 3 gadiem, bet tagad tā atsāksies. To vada IYF, un to organizē ICH HALTE DICH. Turneja sākās 2016. gadā 13 pilsētās 9 valstīs, 2019. gadā izrāde notika 40 pilsētās un 32 dažādās valstīs. Šogad Ziemassvētku brīnuma dāvana dosies uz 45 pilsētām 32 Eiropas valstīs.

Šobrīd daudzi ukraiņi ir izkaisīti pa visu Eiropu, sēru laikā saņemot dažādu valstu palīdzību. Vasarā pulcējās ukraiņu studenti, kuri tiecās sasniegt tādus pašus mērķus kā ICH HALTE DICH, un uzsāka "Mriya" projektu. Viņi aizlidoja uz Dienvidkoreju, piedalījās "Pasaules kultūras deju festivālā" un ieguva grandiozo balvu par tradicionālo deju. Komanda atkal ir kopā. Viņi iestudēja neaizmirstamu priekšnesumu, lai pateiktos Eiropas iedzīvotājiem par mīlestību un rūpēm.

Izrāde sastāv no 2 cēlieniem. Pirmais cēliens simbolizē Jēzus dzimšanu netīrā kūtiņā Betlēmē. Var aizdomāties, vai mūsu sirdīs ir Jēzus, kurš nāca pasaulē pirms 2000 gadiem. Otrais cēliens ir Annas ģimenes stāsts. Šī ir darbība, kas izplatīs ģimenes mīlestības vēstījumu, lai stiprinātu ikvienu no mums.

Šoziem ar brīnišķīgiem, aizkustinošiem stāstiem redzēsim lugu "Ziemassvētku brīnums".
Aicinām visus piedalīties šajā pārsteidzošajā notikumā.

"Ziemassvētku brīnums" ar Ukrainu
2022. gada 11. novembris 19:00
Adrese: Ūnijas 99, Rīga LV-1084, Latvija
Kontakti | Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
Ieeja bez maksas | https://www.bilesuparadize.lv/en/event/122540


RUS

«Рождественское чудо» с Украиной
11 ноября 2022 г. 19:00
Адрес: Ūnijas 99, Rīga LV-1084, Latvija
Контакты | Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
Бесплатный вход | https://www.bilesuparadize.lv/en/event/122540
Спектакль состоит из 2-х актов. Акт I представляет рождение Иисуса в грязных яслях в Вифлееме. Можно будет подумать о том, есть ли в наших сердцах Иисус, пришедший на землю 2000 лет назад. Акт II — это история семьи Анны.
Это действие, которое будет распространять послание о семейной любви, которая укрепляет каждого из нас.
Этой зимой к нам придет спектакль «Рождественское чудо» с замечательными, трогательными историями.

Comments powered by CComment