ramava festivals 211.jūnijā RĀMAVĀ norisināsies jauns un aizraujošs pasākums pieaugušajiem, jauniešiem, ģimenēm ar bērniem – pirmais VASARAS IEVADFESTIVĀLS.

06.06.2022
2022.gada 11.jūnijā Biznesa centrā RĀMAVA, kas ir tikai 15 min braucienā no Rīgas centra, notiks pirmais VASARAS IEVADFESTIVĀLS – jauns un aizraujošs pasākums pieaugušajiem, jauniešiem, ģimenēm ar bērniem! Pasākumā būs iespēja pavadīt lielisku dienu svaigā gaisā, uzzināt par tūrisma iespējām Latvijā, izvēlēties atpūtai un dārzam visu nepieciešamo, apmeklēt mājražotāju tirdziņu.

ramava festivals 1Lieliem un maziem apmeklētajiem būs iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās un atrakcijās, apskatīt šķirnes trušu izstādi, izvizināties ar poniju, baudīt amatierkolektīvu priekšnesumus. Par mūziku un lielisku gaisotni rūpēsies DJ un pasākuma vadītājs. Pēcpusdienā pasākuma viesi ir aicināti uz BŪŪ koncertu! Visas dienas garumā – konkursi un viktorīnas.

Pasākumā būs iespēja novērtēt un izvēlēties:
• Dārzam un dārza darbiem nepieciešamās lietas – stādi, darbarīki, instrumenti,
• Pārtiku un dzērienus no vietējiem meistariem,
• Amatniecības un daiļamata meistaru darinājumus,
• Aktīvai atpūtai noderīgu aprīkojumu,
• Tūrisma informācijas centri, atpūtas vietas un pakalpojumu sniedzēji no visas Latvijas informēs par ceļošanas, tūrisma un dažādām aktīvās atpūtas un ekskursiju iespējām Latvijā un Pierīgā.

VASARAS IEVADFESTIVĀLĀ ieeja ir bezmaksas!
Pasākuma norises laiks – 11. jūnijs, 10.00-18.00.
Norises vieta – Biznesa centrs RĀMAVA.
Vairāk par pasākumu - https://www.ievadfestivals.lv/

Comments powered by CComment