Slide

  Drīz pavasaris?

  J Eresko soloMuseumLV galerijas kolekcijas izstāde. 15.02.2024.- 30.03.2024. un pasākumu plāns.

  14.02.2024
  Kultūras centra Grata JJ galerijā MuseumLV atklāj atjaunotās galerijas kolekcijas izstādi, kurā ir apskatāmi to mākslinieku darbi, kuru personālizstādes tikušas organizētas galerijā - tie ir mūsdienu Latvijas slavenākie klasiķi, kā Daina Dagnija, Aleksejs Naumovs, Juris Jurjāns, Juris Dimiters, kā arī tādi spilgti, jauni un drosmīgi mākslinieki, kā Dita Lūse, Artūrs Bērziņš, Ilze Preisa, Ronalds Rusmanis, u.c.

  Izstādes "Drīz pavasaris?" laikā darbojas radošā laboratorija, kuras ietvaros galerijas komanda piedāvā pasākumus pilnīgi jaunā formātā, kā up-to date eksperimenti ar AI, "Literārie lasījumi" ar Mihaila Čehova Rīgas krievu teātra aktieru piedalīšanos, eksperimentālās mūzikas performances, tikšanās ar kultūras jomas personībām, grāmatas prezentācijas, u.c. Tiem, kuri vēlas sevi izzināt ar mākslas un psihoanalīzes starpniecību, piedāvājam "ARTEFACTUM" projektu. Ja kāds vēlas izmēģināt spēkus glezniecībā, tiek piedāvātas meistarklases profesionālu mākslinieku, izstādes dalībnieku vadībā. Pasākuma plāns publicēts galerijas mājaslapā, biļešu portālā un sociālajos tīklos. Kopā mēs esam enerģijas piepildīti!

  Kādas emocijas raisa pavasara gaidīšana? Ieklausīsimies?

  Jau agrā pavasarī mēs izrādām īpašas spējas pamanīt harmoniju apkārtējā pasaulē. Mūsu sajūtas ir saasinātas, it kā kļūstam par daļu no dabas, baudot ziemas laikā aizmirstās skaņas, krāsas un smaržas. Šis periods atgādina, ka pēc aukstās ziemas pienāk silti un gaiši laiki. Mēs atkārtoti ieslēdzam savu mūžīgo dzinēju un sākam sapņot – plānot.

  Kā izskaidrot šo pašatjaunošanās spēju? No kā tas ir atkarīgs? Varbūt noteicošais ir mūsu vecums? Vieta? Pieredze? Draugi? Ģimene? Mīlestība vai vēlme dzīvot? Tas, kas mums liek just sajūsmu vai patīkamu trauksmi, ieved sapņu pasaulē un mudina veidot grandiozus plānus visam gadam, gaidot šo brīnumu - atdzimšanas pavasara enerģijas pieplūdumu, atceļot ziemas tumsu un aukstumu. Kāds būs piepildījums, kāds būs balsts, lai pilnvērtīgi dzīvotu, atveroties jaunam renesanses ciklam?

  Pasākumu plāns galerijā MuseumLV:

  20. februāris – Vera Bondare akvareļu meistarklase

  22. februāris – Anna Afanasjevas portretu zīmējumu meistarklase

  27. februāris – Jeļenas Morozovas meistarklase eļļas tehnikā

  29. februāris – Performance "AI" Riga Last Thursdays ietvaros

  7. marts – Lauras Tučas meistarklase "Uzzīmē atmiņas" (zīmuļi, pasteļi, ogle)

  13. martā - MuseumLV galerijas projekts "Literārie lasījumi".

  Leonīda Filatova lugas "Par Fedotu Strēlnieku, drosmīgu biedru" teātra lasījums. Piedalās Mihaila Čehova Rīgas krievu teātra aktieri: Jevgeņijs Čerkess, Anatolijs Fečins un Tatjana Lukašenkova. Muzikālais noformējums - Vladimirs Tuzovs

  22. marts – Annas Afanasjevas meistarklase " Uzzīmē savu mājdzīvnieku"

  28. marts – Kora uzvedums "mikro – opera"

  4. aprīlis – Sāksies jauns lekciju cikls

  9. aprīlis – Ģirta Boronovska meistarklase 

  Piepildīsim sevi ar enerģiju!

  Gaidot pavasari,

  MuseumLV galerijas komanda


  Comments powered by CComment

  Slide
  Партнеры

  www.mihal.shop

  play

  e360.lv

  www.avtoradio.lv

  AliExpress WW