Slide

  Lielisks vasaras pasākums!

  Nostalgia Horizont A29. un 10. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē notiks starptautiskais populārās mūzikas festivāls NOSTALGIA FEST ’23

  25.05.2023
  Skatītājiem būs unikāla iespēja redzēt un dzirdēt 80., 90. un 2000. gadu pop-mūzikas hītu izpildītājus!

  9. jūnijā uz lielās skatuves uzstāsies mākslinieki, kuru mūzika kādreiz skanēja katrā naktsklubā un visos deju laukumos: Secret Service, Joy, Lian Ross, FR David, Mr.President un Dr.Alban.

  Uz skatuves kāps dīdžeji no dažādām radiostacijām, kā arī tie, kas 80., 90. un 2000. gados satricināja slavenākos deju laukumus Rīgā. Būs vienreizēja iespēja satikt draugus un paziņas, ar kuriem tajos gados tika līksmi pavadīts laiks naktsklubos. Nereti pirmās tikšanās reizes pēcāk pārvērtās laulībā.

  Estrādes teritorijā pie naktsklubu zīmoliem būs izveidotas tematiskās zonas, kuru tuvumā varēs nogaršot savus iecienītākos tā laika kokteiļus, kā arī nofotografēties kopā ar atpazīstamiem izklaides industrijas pārstāvjiem, kuri piedalījās pie šo klubu tapšanas un tajos darbojušies kopš to dibināšanas brīža. Notiks dažādas izlozes ar dāvanām, kā arī būs iespēja nobildēties ar pašiem izpildītājiem.

  Bet 10.jūnija pēcpusdienā festivāla rīkotāji piedāvā satikt klasesbiedrus, kursa biedrus, bijušos darba kolēģus gan no lieliem, gan arī no maziem uzņēmumiem.

  Uzstāsies:
  Pupo, In-Grid, Baccara, Ricardo Fogli, Jenny from Ace of Base, Samantha Fox, Stefan Track Dschinghis Khan!

  Būs iespējams pulcēties pie savas kādreizējās skolas, institūta, augstskolas vai uzņēmuma karoga. Ar savu iecienītāko estrādes mākslinieku dziesmām, kas skanēja skolas un koledžas diskotēkās, jūs varat satikt tos, ar kuriem jūs ilgu laiku neesat komunicējuši, savus mīļos skolotājus, pasniedzējus, skolas biedrus utt. Organizatori būs gatavi nodrošināt visu iespējamo palīdzību iniciatīvas grupām tikšanās vietu organizēšanā Lielajai estrādei piegulošajā teritorijā. Ja kādam šogad ir jubilejas izlaidums, tad šī būs lieliska iespēja to pavadīt visu laiku labāko izpildītāju nostalģiskas mūzikas pavadībā!

  Tiks organizēti autobusu reisi no centra uz Mežaparku un atpakaļ - precīzāka informācija tiks ievietota vēlāk.

  Biļetes varat iegādāties https://www.bilesuserviss.lv/
  Tiem, kas vēlas iegādāties grupas biļetes (virs 20 gab.), kā arī vietas VIP sektorā, lūgums zvanīt +371 24240404.

  Papildus informāciju var atrast tīmekļa vietnē www.nostalgiaFEST.com


  Comments powered by CComment

  Slide
  Партнеры

  www.mihal.shop

  play

  e360.lv

  www.avtoradio.lv

  AliExpress WW