Slide

  TOWER NIGHTCLUB

  TOWER x RESTRICTED 3
  Naktsklubs un koncertzāle “Tower” ar skaļu ballīti iesāk aprīļa mēnesi.

  03.04.2023.
  Aizvadītajā nedēļas nogalē visi ceļi veda uz svinībām naktsklubā un koncertzālē “Tower”, jo tieši bijušās VEF rūpnīcas teritorijas kvartālā risinājās vērienīgākā ballīte.

  Pirmo reizi Rīgas un Baltijas klubu vēsturē ar saviem dīdžejsetiem šajā reģionā viesojās dīdžejs no Nīderlandes - Chico Rose un Austrālijas viens no slavenākajiem dīdžejiem, producentiem “Restricted”.

  TOWER x RESTRICTED 2Pēdējā marta piektdienā no plkst. 23:00 “Tower” radīja īstu piektdienas ballīti līdz pat rītam. Šeit pulcējās virkne pašmāju slavenību, lai bezrūpīgi izbaudītu vakara kulmināciju, jeb DJ Chico Rose uzstāšanos. Zīmīgi, ka uz savu uzstāšanos “Tower” dīdžejs mēroja taisnā ceļā no šī brīža visvairāk apspriestākajiem festivāliem “Tommorowland Winter 2023” un “Ultra Music Festival”. Tā, kā ballītē nenoliedzami nelika vilties un lielākā daļa apmeklētāju bija gatavi svinībām divu dienu garumā.


  TOWER x RESTRICTED 1Tā saukto “Veco Jauno Gadu,” jeb joku dienu mēs aizvadījām ar ne pa jokam iespaidīgu tehno ballīti. Tieši 1.aprīli. pie mums ballīšu sezonas sākumu ieskandināt ieradās Austrālijas DJ un producents Restricted ar techno un hard dance singliem. Jaunais dīdžejs no Austrālijas 2022. gadā sasniedza 50 miljonu strīmus. Plašāku atpazīstamību Restricted ieguva ar TikTok trenda dziesmu "Captain", kam sekoja līgums ar Warner Music Group, pēc tam vairāki viņa remiksi, kļuva par TikTok viral dziesmām, kā, piemēram, "Big Jet Plane", "Love Tonight", un "Bonanza". Šajā laika posmā noslēdzot vairākus līgumus ar Spinnin' Records, Sony Music, Musical Freedom, Atlantic Records un citiem.

  Šajā nogalē vēlamies iepriecināt cilvēkus ar trīs dienu garu ballīti līdz rītam, tādēļ būsim atvērti jau no ceturtdienas līdz sestdienai. Uzstāsies, gan pašmāju iemīļoti dīdžeji, gan arī ārzemju, kā piemēram, beļģu DJ un producents Hiddn. Kā ierasts, būsim parūpējušies par daudziem citiem pārsteigumiem, gardiem dzērieniem un lielisku atpūtu līdz pat rīta gaismai. Īsāk sakot šo nevar laist garām meklē biļetes mūsu mājaslapā www.towerriga.com

  Meklē mūs sociālajos tīklos:
  Tik-Tok @tower.riga
  Instagram @tower.riga
  Facebook @tower.riga


  Comments powered by CComment

  Slide
  Партнеры

  www.mihal.shop

  play

  e360.lv

  www.avtoradio.lv

  AliExpress WW