Slide

  Iedejosim aprīlī tehno ritmos!

  tower club 31.03. 01Brīvdienas nav aiz kalniem un jau šajā nedēļās nogalē nosvinēsim aprīļa iestāšanos ar īstu tehno ballīti, Baltijā lielākajā naktsklubā un koncertzālē “Tower”.

  29.03.2023
  Naktsklubs un
  koncertzāle “Tower” ir īstā vieta, kur ļauties deju atmosfērai un nosvinēt ballīšu sākumu kopā ar vadošajiem pasaules dīdžejiem. Šajā nedēļas nogalē pie mums viesosies fenomens no Nīderlandes DJ Chico Rose un Austrālijas slavenākais dīdžejs, producents “Restricted” ar techno un hard dance singliem.

  Senejā Eiropā 1.aprīli svinēja pagānisko jauno gadu, mēs naktsklubā un koncertzālē “Tower” šajā zīmīgajā datumā esam ieplānojuši nosvinēt ballīšu sezonas sākumu. Pirmo reizi Rīgas un Baltijas klubu vēsturē ar saviem dīdžejsetiem šajā reģionā viesosies dīdžejs no Nīderlandes Chico Rose un Austrālijas slavenākais dīdžejs producents “Restricted”. Pēdējā marta piektdienā 31.03. no plkst. 23:00 esiet laipni aicināti uz naktsklubu un koncertzāli “Tower”, kur mūs priecēs īsta ballītes atmosfēra un protams, vakara kulminācija jau pieminētais DJ Chico Rose. Zīmīgi, ka uz savu uzstāšanos “Tower” dīdžejs mēros taisnā ceļā no šī brīža visvairāk apspriestāko festivālu “Tommorowland Winter 2023” un “Ultra” uzstāšanās, kā arī 31.03. visās straumēšanas vietās tiks publiskota jaunā dziesma “Tiki Tiki”. Tā, kā ballītē nenoliedzami būs iespaidīga.

  Chico Rose savu karjeru sāka 2010. gadā, kad viņa tēvs uzdāvināja pirmo DJ pulti, un tā arī sākās lielā kaislība pret mūziku. Pirmais izdotais singls "Play on" bija sadarbībā ar Vato Gonzalez un 'Dirty House Records' 2014. Pēc tam sekoja divi singli sadarbībā ar Nicky Romero's 'Protocol Recordings'. Tā pat Chico Rose sadarbojas ar DJ Afrojack izdodot kopīgu singlu "The Great Escape" un nu Chico Rose darbojās arī Afrojack komandā. Der atgādināt, ka Chico Rose ir uzstājies vairākos pasaules līmeņa festivālos, kā, piemēram, Ultra Music Festival (Miami), Tomorrowland (Beļgija), EDC (Las Vegas) un Untold festival (Rumānija).


  Savukārt, tā saukto “Veco Jauno Gadu,” jeb joku dienu mēs aizvadīsim ar ne pa jokam iespaidīgu tehno ballīti. Tieši 1.aprīli. no plkst. 23:00 visi ir aicināti ieskandināt vakaru “Tower”, kur par īsto noskaņu parūpēsies Austrālijas DJ un producents “Restricted” ar techno un hard dance singliem. Populārākais dīdžejs no Austrālijas 2022. gadā sasniedza 50 miljonu strīmus. Plašāku atpazīstamību Restricted ieguva ar TikTok trenda dziesmu "Captain", kam sekoja līgums ar Warner Music Group un vairāki remksi TikTok viral dziesmām, kā, piemēram, "Big Jet Plane", "Love Tonight", un "Bonanza".
  Šajā laika posmā noslēdzot vairākus līgumus ar - Spinnin' Records, Sony Music, Musical Freedom, Atlantic Records un citiem.
  Kā vienmēr esam parūpējušies par daudziem citiem pārsteigumiem, gardiem dzērieniem un lielisku atpūtu līdz pat rīta gaismai. Īsāk sakot šo nevar laist garām meklē biļetes mūsu mājaslapā www.towerriga.com

  Meklē mūs sociālajos tīklos:

  Tik-Tok @tower.riga
  Instagram @tower.riga
  Facebook @tower.riga


  Comments powered by CComment

  Slide
  Партнеры

  www.mihal.shop

  play

  e360.lv

  www.avtoradio.lv