Здесь говорят и обсуждают: Бизнес будни; Индустрию красоты и развлечений; Новости Латвии и всего мира

RUDAGA-KAISSA 2021 festivāls

rudagakaissa 6856Notiks Jūrmalā no 23. jūlija līdz 1. augustam viesnīcas Semarah hotel Lielupe

Visā pasaulē 20. jūlijā tiek atzīmēta Starptautiskā šaha diena. Šie svētki tiek atzīmēti ar FIDE lēmumu - Pasaules Šaha federāciju (FIDE), kas dibināta šajā dienā 1924. gadā. Tieši šo dienu plkst. 11:00 Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē atzīmēja starptautiskā bērnu un jauniešu šaha turnīra Rudaga - Kaissa 2021 FIDE aizgādībā atklāšanas preses konferencē, kuru vadīja FIDE prezidents Arkādijs Dvorkovičs, Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis,FIDE rīkotājdirektore Dana Reizniece-Ozola, Latvijas Šaha federācijas valdes loceklis Toms Kalniņš un turnīra direktore Inese Testeleca.Prese

s konferencē tika informēts par festivāla norisi, FIDE un pašvaldības atbalstu un Latvijas šaha dzīves aktualitātēm.
Jūrmalas pilsētas priekšedētājs Gatis Truksnis solīja turpināt šaha svētku tradīciju Jūrmalā un pārnest to uz Ķemeriem, kur šobrīt notiek renovācija un atjanošana.

WhatsApp Image 2021 07 20 at 18.59.09 6RUDAGA-KAISSA 2021 festivāls notiks Jūrmalā no 23. jūlija līdz 1. augustam viesnīcas Semarah hotel Lielupe zālē Jurmala hall . Festivāls tiek rīkots jau 13 reizi, tačutas pirmo reizi ir saņēmis starptautiskās šaha federācijas FIDE atbalstu. Tajā var piedalīties jaunieši līdz 20 gadu vecumam, spēcīgākā jauniete un jaunietis cīnīsiespar iespēju kā viesis apmeklēt Pasaules šaha olimpiādi 2022. gadā.

Papildus 3 klātienes turnīriem pirmo reizi tiek rīkoti arī tiešsaistes turnīri, kurā jaunieši cīnīsies par iespēju saņemt meistarklases pie pasaules eksčempioniem Antoanetas Stefanovas un Ruslana Ponomarjova.Arī šogad notiks simultānspēles seanss ar lielmeistaru, tikšanās ar zināmiem šahistiem un meistarklases, kurās vecāki apgūs sporta psiholoģiju un citas derīgas zināšanas.

Preses konferencē tika nospēlēti pirmie šaha gājieni - tika izspēlēta šaha partija starp bērniem – Agnesu Stepaniu Ter-Avetisjanu un Iļju Testeļecu, Arkādiju Dvorkoviču un Danu Reiznieci-Ozolu. Draudzības spēle beidzās neizšķirti.Un tas ir ļoti simboliski!

Разработано с JooMix.