Здесь говорят и обсуждают: Бизнес будни; Индустрию красоты и развлечений; Новости Латвии и всего мира

Starptautiskais dokumentālā kino festivāls

ArtdocfestRigaArtdocfest/Riga 2021 izziņo festivāla filmu izrādes klātienē

Starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Riga ziņo, ka pandēmijas dēļ pārceltie filmu seansi plašai publikai notiksš.g. 3. - 9. septembrī kinoteātrī Splendid Palace. Vairāku filmu autori ieradīsies Rīgā, lai tiktos ar skatītājiem.

Filmu seansu programma pieejama gan https://www.splendidpalace.lv/lv?date=2021-09-03, gan festivāla mājas lapā https://artdocfest.com/lv/schedule/

Biļetes iespējams iegādāties: www.splendidpalace.lv

Žurnālisti, mediju pārstāvji un aktīvi blogeri ir laipni aicināti pieteikties bezmaksas ielūgumiem, rakstotuz e-pastu: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. un norādot savu vārdu un pārstāvēto mediju.

Tāpat ziņojam, ka festivāla mājaslapā https://artdocfest.com/lv/content/simpozium/pieejami Artdocfest/Rīga simpozija video ieraksti:

1. maija diskusija “Dokumentālista misija pasaulē bez barikādēm jeb ko šodien būtu filmējis Podnieks?” (angļu val.)

2. maija sesija ar Agra Redoviča referātu “Dokumentālistu pēcpusdienas snauda” un Latvijas dokumentālistu diskusiju (latviešu val.)

3. maija sesija - žurnāla “Rīgas Laiks” galvenā redaktora Ulda Tīrona saruna ar režisoru Viktoru Kosakovski. (krievu val. ar subtitriem angļu valodā (90 min.), kā arī oriģinālversija krievu val. (2:45 min.))

Festivāla un simpozija partneri un atbalstītāji ir Rīgas dome, kā arī Latvijas Valsts Kultūrkapitāla fonds, Latvijas Nacionālais kino centrs un vairāki starptautiski fondi. Festivāla partneri ir ASV televīzijas kanāls Current time un vācu televīzijas kanāls Deutche Welle, kinoteātris Splendid PalaceInformatīvais atbalsts: portāls Delfi, portāls www.lsm.lv, LTV, portāls Kino raksti

Kontakti, filmu programmmas un sīkāka informācija www.artdocfest.com un https://www.facebook.com/IDFF-Artdocfest-Riga-100811758353279/

IDFF Artdocfest/Riga komanda

 

Разработано с JooMix.