Здесь говорят и обсуждают: Бизнес будни; Индустрию красоты и развлечений; Новости Латвии и всего мира

Pēc.Po. Edgars Alans Po.

pec po post lv 29.aprīlī, 19:30, Digital Art House, Skolas iela 2

Pēc.Po - neprognozējams sižets, improvizācija, šausmu stāstiņi lielisko aktieru Daņilas Solovjova un Jevgēnija Korņeva izpildījumā.

Pēc.Po ir oriģinālais humoristisko etīžu krājums tumšos toņos pēc talantīgā rakstnieka un gotisko šausmeņu meistara Edgara Alana Po darbiem. Neprognozējams sižets, improvizācija, šausmu stāstiņi lielisko aktieru Daņilas Solovjova un Jevgēnija Korņeva izpildījumā. Baisos stāstus, kuri vēl šobaltdien liek lasītājam nodrebēt, nav iespējams klausīties bez smiekliem, kad tos izpilda šis duets, jo varoņi nu dikti nepiespiesti stāsta šausmenes, viens otru pārtraucot. Pēc.Po ir melnais humors, kas tiek viegli un brīvi pasniegts stāstīšanas žanrā.

Edgars Alans Po (Edgar Allan Poe) ir slavens amerikāņu rakstnieks, dzejnieks, literārais kritiķis un redaktors, romantisma Amerikas viļņa pārstāvis, viens no pirmajiem, kurš rakstīja simbolisma un dekadences stilistikā. Edgars Alans Po (Edgar Allan Poe) ir slavens ar saviem “drūmajiem stāstiem” un tajā pat laikā viņš ir arī detektīva radītājs tā modernajā veidolā un viens no zinātniskās fantastikas “tēviem”.

Daņila Solovjovs
Teātra un kino aktieris
danila soloviev2010. gadā pabeidza teātra institūtu Sanktpēterburgā un tajā pašā gadā tika uzņemts M.Čehova Rīgas teātra sastāvā. Filmējies dažādos seriālos Sanktpēterburgā. 2019. gadā izturēja konkursa atlasi un tika uzņemts Starptautiskajā vasaras teātra skolā STD. Skolas rezultāts ir stāstu izrāde “SuperGrāmata”, kura izpelnījās skatītāju ovācijas (režisori S. Ščedrins, A. Rozins, I. Barabanovs).

Jevgēnijs Korņevs
Teātra un kino aktieris
evgeniy kornevPabeidzis A.P. Čehova Maskavas Dailes teātra (MHAT) Skolas studiju, O.P. Tabakova kurss
Kopš 2002. gada ir M.Čehova Rīgas teātra aktieris.
“Krievu drāmas teātra labākais jaunais aktieris” 121. sezonā.
Vadošais teātra aktieris, spēlējis vairāk kā 40 izrādēs.

Pēc.Po. Edgars Alans Po.
29.aprīlī, 19:30
Digital Art House, Skolas iela 2
https://digitalarthouse.eu/specials_lv/tpost/16idmdsmp1-pcpo-edgars-alans-po-29aprl-1930

Par Digital Art House
“Digital Art House” ir multimediālu izstāžu un izglītojošu programmu radošais klasteris, kā arī gan vietējo, gan starptautisko kultūras un izstāžu projektu īstenošanas platforma. Vairāk nekā 1700 m2 telpā, kas atrodas trīs stāvos Skolas ielā 2, Rīgā, apmeklētājiem ir iespēja aplūkot pasaules vēstures izcilāko mākslinieku multimediālās izstādes, interaktīvās instalācijas, gremdēties virtuālajā realitātē, ienirt vēsturē kādā no izglītojošajiem sarīkojumiem, kā arī apspriest visu redzēto restorānā ar mūziķu priekšnesumiem. Izmantojot modernās tehnoloģijas, „Digital Art House” apvieno kino, interaktīvos risinājumus un multividi, kas ļauj īstenot pašas drosmīgākās un radošākās idejas un sagatavot oriģinālus izstāžu projektus, kuri piesaista plašu auditoriju.

Разработано с JooMix.