Новости Латвии, слухи, расследования, мнения, дискуссии, предположения, прогнозы

Pārcelts Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncerts

Pauls.AntonenkojpgValstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncerts pārcelts no 31. maija uz 6. jūniju plkst. 21.20, kuru skatītāji varēs vērot tiešraidē televīzijā LTV1 kanālā un klausīties LR3 Klasika. Klausītāji, kuri bija iegādājušies biļetes uz 31. maija koncertu, varēs saņemt atpakaļ naudu Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās.

Подробнее...

FAME FEST 2020

ff A42. maijā, jaunajā konferenču centrā “ATTA CENTRE” Rīgā, pirmo reizi noritēs jauniešu festivāls-forums “Fame Fest” ar populāru blogeru un izpildītāju piedalīšanos, kuri savas darbības laikā ir spējuši iegūt vairākus miljonus sekotāju. Festivāla laikā plānojas sapulcēt vairāk kā 6 tūkstošus cilvēku.

Подробнее...

Ciklā “Dzimuši Latvijā” –klavesīniste Ieva Saliete un ģitāras virtuozs Matīss Čudars ar programmu “Saruna ar Bahu”

Saliete Cudars8. martā plkst. 17.00 Dzintaru koncertzāles vēsturiskajā atjaunotajā Mazajā zālēnotiks cikla “Dzimuši Latvijā” koncerts, kurā tiksies izcilā klavesīniste Ieva Saliete un ģitāras virtuozs Matīss Čudars. Viņi atskaņos īpašu programmu –“Saruna ar Bahu”, kurā izcilā skaņražaprelūdijas un fantāzijas izskanēs vēl nedzirdētā klavesīna un ģitāras skanējumā.

Подробнее...
Разработано с JooMix.